Opinie

Dnia 11 maja 2020, 13:01;

Witajcie Kochani.
Po spotkaniu z Wami zaszły u mnie kolosalne pozytywne zmiany. Bóle głowy na zmianę pogody i nie tylko są już prawie wspomnieniem 😀 czasem tylko gdzieś tam lekko cos ćmi ale to nic w porównaniu z tym co było.
Jestem jak nowo nagrodzona 😀.
Jednak jest coś bardziej cennego …. spokój. .. Ogarnęło mnie cudowne uczucie … mieszanka radości ….spokoju… lekkości… i takiej bardzo pozytywnej energii … coś czego szukałam przez bardzo długi czas . Odszedł prawie na dobre gdzieś głęboko skrywany lęk. … śpię dobrze …. sny już nie są takie ciężkie…szare… Przez tak krótki czas jaki z Wami spędziłam, otrzymałam to nad czym pracowałam na terapii przez dwa lata… niesamowite i cudowne ….
Obejrzałam już filmy jakie mi poleciliście … “Nasz dom” oraz “Ink”… każdy inny, ale tak samo bardzo wartościowy. Jednak Ink zrobił na mnie ogromne wrażenie… Bardzo głęboki przekaz…1,2,3,4 rytm ziemi…. to otworzyło mi oczy… stało się w pewnym stopniu przewodnikiem….drogowskazem… Na wszystko musi przyjść czas …. wszystko musi mieć swój rytm…rytm ziemi… I tak właśnie jest ze spotkaniem z Wami… Każdy kroczek który zbliżał mnie do Was był dokładnie zaplanowany …. wyliczony..
Kochani jeszcze raz bardzo, bardzo Wam dziękuję …. za wszystko…
Tak naprawdę to nie jestem w stanie słowami wyrazić swojej wdzięczności…radości bo tych słów jest stanowczo za mało 😀. Ten e-mail to tylko mała namiastka, ale chciałam się z Wami podzielić moim szczęściem 😀.
Pozdrawiam Was serdecznie wraz z cala rodzinka