Opinie

Dnia 11 maja 2020, 13:01;

Witajcie Kochani.
Po spotkaniu z Wami zaszły u mnie kolosalne pozytywne zmiany. Bóle głowy na zmianę pogody i nie tylko są już prawie wspomnieniem 😀 czasem tylko gdzieś tam lekko cos ćmi ale to nic w porównaniu z tym co było.
Jestem jak nowo nagrodzona 😀.
Jednak jest coś bardziej cennego …. spokój. .. Ogarnęło mnie cudowne uczucie … mieszanka radości ….spokoju… lekkości… i takiej bardzo pozytywnej energii … coś czego szukałam przez bardzo długi czas . Odszedł prawie na dobre gdzieś głęboko skrywany lęk. … śpię dobrze …. sny już nie są takie ciężkie…szare… Przez tak krótki czas jaki z Wami spędziłam, otrzymałam to nad czym pracowałam na terapii przez dwa lata… niesamowite i cudowne ….
Obejrzałam już filmy jakie mi poleciliście … “Nasz dom” oraz “Ink”… każdy inny, ale tak samo bardzo wartościowy. Jednak Ink zrobił na mnie ogromne wrażenie… Bardzo głęboki przekaz…1,2,3,4 rytm ziemi…. to otworzyło mi oczy… stało się w pewnym stopniu przewodnikiem….drogowskazem… Na wszystko musi przyjść czas …. wszystko musi mieć swój rytm…rytm ziemi… I tak właśnie jest ze spotkaniem z Wami… Każdy kroczek który zbliżał mnie do Was był dokładnie zaplanowany …. wyliczony..
Kochani jeszcze raz bardzo, bardzo Wam dziękuję …. za wszystko…
Tak naprawdę to nie jestem w stanie słowami wyrazić swojej wdzięczności…radości bo tych słów jest stanowczo za mało 😀. Ten e-mail to tylko mała namiastka, ale chciałam się z Wami podzielić moim szczęściem 😀.
Pozdrawiam Was serdecznie wraz z cala rodzinką, Anna
——————————————————————————-
 ♥
pannabezkota      Re:Oczyszczanie Karmiczne – pytanie           31.12.23, 12:29
Polecam jasnowidza Włodzimierza Kęsiaka. Osobiście korzystałam z jego usług 2 razy i efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. W 2022 r. pomógł mi przerwać toksyczne więzy karmiczne z mężczyzną, o którym nie mogłam zapomnieć przez 7 lat i wypalało mnie to każdego dnia. Po jednej sesji telefonicznej stał się cud. W moim sercu pojawiło się coś w rodzaju bufora, trudno to określić, ale myślenie o tym mężczyźnie stało się dla mnie obojętne w jednej chwili, przestałam też odczuwać potrzebę myślenia o nim. W tym roku, niedawno chciałam powtórzyć podobną sesję wobec innego mężczyzny. Cała sesja telefoniczna trwająca godzinę przypominała niezwykły spektakl duchowych i energetycznych wrażeń. Pan Włodzimierz podczas sesji przekazał mi przypadkiem kilka informacji, które były wcześniej przekazywane na drodze innych doświadczeń z medium i są prawdą, dlatego jest on dla mnie osobą w pełni wiarygodną. Widział też i dokładnie opisywał energetyczne pola, które wytwarzałam ostatnio na drodze afirmacji. Ale najwspanialszą niespodzianką było to, że mężczyzna, którego dotyczyła sesja ponownie nawiązał kontakt i rozpoczął drogę samouzdrawiania duchowego i mentalnego, ponieważ zdał sobie nagle sprawę, że ta zmiana jest konieczna i robi to, żeby być ze mną i żyć w szczęściu. Nie umiem wyrazić jak głęboko jestem poruszona i wdzięczna za wszystko. Dostałam więcej niż oczekiwałam. Dziękuję Panie Włodzimierzu, dziękuję Pani Bożeno, jesteście wspaniali, przekazuję życzenia miłości prosto z serca.
źródło:
https://forum.gazeta.pl/forum/w,468,148563912,148563912,Oczyszczanie_Karmiczne_pytanie.html
—————————————————-