Ćwiczenie “CZTERY RZEKI”

 

Zmiany i przemiany energetyczne w nas związane z przygotowaniem do Wielkiego Wejścia w Nową Rzeczywistość ( nowe energie psychiczne, biologiczne, strukturalne i świadomościowe).

Jak sobie z nimi poradzić w codziennym życiu?

Przedstawiamy podstawowe techniki tj. bardzo proste ćwiczenia, które ułatwią nam w codzienności, min. w odstresowaniu, rozświetleniu i uspokojeniu komórek, zwiększeniu odporności systemu immunologicznego, zharmonizowaniu ciała fizycznego i energetycznego, co w efekcie przeniesie się na szybsze połączenie z naszą Świątynią Serca ( w efekcie przełoży się to na życiową równowagę i harmonię ).

 

Prezentujemy nowe VI ćwiczenie –  “CZTERY RZEKI:  ŻYCIAOCZYSZCZENIA, MIŁOŚCI, ŚWIATŁOŚCI

( kolejność uruchamiania jest ważna, ponieważ czwarta rzeka – ostatnia tworzy się samoistnie!)

Ćwiczenie wykonujemy w wygodnej pozycji ( leżąc lub siedząc, najlepiej tuż przed zaśnięciem i zaraz po przebudzeniu się), rozluźniając swoje całe ciało, wyciszając umysł i wchodząc w  PRZESTRZEŃ  SERCA /MIŁOŚCI/. Ćwiczenie wykonujemy minimum 2 x dziennie / w miarę możliwości zalecamy jak najczęściej/,  czas: od 5 minut w górę – na wyczucie, intuicyjnie!

Bardzo proste ćwiczenie, które polega na odpowiednim ułożeniu dłoni na ciele ( jak na powyższym zdjęciu) i wypowiedzeniu  INTENCJI  Z  SERCA:

 

URUCHAMIAM  RZEKĘ  ŻYCIA  jednocześnie rozpuszczając jej przeciwną stronę, aż do korzeni pra-stworzenia!

URUCHAMIAM  RZEKĘ  OCZYSZCENIA  jednocześnie rozpuszczając jej przeciwną stronę, aż do korzeni pra-stworzenia!

URUCHAMIAM  ZŁOTĄ RZEKĘ  BOSKIEJ MIŁOŚCI  jednocześnie rozpuszczając jej przeciwną stronę, aż do korzeni pra-stworzenia!

URUCHAMIAM  RZEKĘ  ŚWIATŁOŚCI  jednocześnie rozpuszczając jej przeciwną stronę, aż do korzeni pra-stworzenia!

 

Ćwiczenie “4 rzeki” nie zostanie uruchomione, jeśli nie przepracujemy pierwszych pięciu ćwiczeń (z zakładki: zmiany energetyczne – ćwiczenia: /www.terapiesercem.pl/zmiany-energetyczne-cwiczenia/ ), ponieważ każde z tych ćwiczeń powoduje zaistnienie w nas określonych “urządzeń – narzędzi” energetycznych. W przypadku braku “zamontowania” jakiegokolwiek z nich nie zostanie uruchomiony mechanizm nowego ćwiczenia: “4 rzeki”. Chodzi tu o podniesienie poziomu światłości w naszych ciałach.

 

!!!  Objawiło się NOWE ćwiczenie: “5 rzeka”

URUCHAMIAM  RZEKĘ  DUCHA (w niej zawarte jest WSZYSTKO! 

Można ją uruchomić po przepracowaniu poprzednich 4-ech rzek) 

 

 

Więcej informacji o likwidowaniu programu starzenia się ciała na naszej stronie internetowej www.terapiesercem.pl w zakładce pt.: „Koniec ze starzeniem się!”

Podane ćwiczenia są Przekazem ze Świadomości BOGA OJCA, MATKI, DUCHA.  Prawa autorskie zastrzeżone.  Szczegóły na warsztatach, satsangach i konsultacjach.

 Zapraszamy z serca –  Bożena Korsak ♥  Włodzimierz Kęsiak