O nas

Kilka słów “O NAS”

Nazywam się Włodzimierz Kęsiak. Jestem energopatą, duchowym uzdrowicielem, empatą, przewodnikiem, chirurgiem fantomowym, certyfikowanym bioenergoterapeutą, naturoterapeutą, zawodowym masażystą. Pomagam ludziom w przemianach /transformacjach z tzw. starego energotypu  w nowy, przygotowując do wejścia w Nową Rzeczywistość. Zajmuję się uzdrawianiem od 30 lat. Pracuję na płaszczyznach umysł-ciało-psychika-świadomość. Mam rozwinięte odczuwanie sercem.  Od urodzenia ściśle związany jestem z Matką Ziemią.  Od dzieciństwa widzę poprzednie wcielenia, traumy, pieczęcie, podpięcia itd. Od ponad dwudziestu lat zdobywam doświadczenie jak i wiedzę w zakresie uwalniania siebie jak i innych od podłączeń, podpięć, instalacji, pieczęci, blokad, implantów, klątw i wszystkiego, co ogranicza naszą wolność, duszę i wolną wolę. Wnikanie w poprzednie wcielenia i wgląd we wszelkie podpięcia służy przede wszystkim w uwalnianiu i pomocy, gdy ktoś nie może sobie poradzić w życiu, natrafia na ciągłe problemy, przeszkody, blokady, choroby i nie może znaleźć wyjaśnienia.                                                                                        

Wspólnie z moją partnerką – Bliźniaczym Płomieniem – Bożeną Korsak ( jasno-czującą, naturoterapeutką, dyplomowaną bioenergoterapeutką, pedagogiem i certyfikowaną masażystką) prowadzimy terapie, wykłady i satsangi.

 

 Always go after your heart

 

Sakralne znaczenie istnienia BLIŹNIACZYCH PŁOMIENI / do-tłumaczenie:

link:

 

 

 

Na czym polegają terapie/sesje? 

Nasze terapie polegają na uzdrawianiu w polach MIŁOŚCI   “OTWARTYM  SERCEM”.  W każdym Uczestniku/Kliencie uruchomiony zostaje aktywny kanał  ze światłem duchowym, wprowadzone  Zapisy z  Nowej Matrycy Stworzenia, skasowane negatywne węzły karmiczne, energetyczne; uzdrowione stopniowo: ciało, umysł, dusza i przestrzeń egzystencjalna.

W efekcie powyższych działań uwalniane są: traumy, choroby,  lęki, stres, ból, nerwice, klątwy, opętania, nawiedzenia, niepowodzenia egzystencjalne, bezsenność, karma ( negatywne węzły karmiczne), nałogi/ uzależnienia, negatywne energie itd…

Efektem naszych działań (poprzez podwyższenie poziomu energetycznego) jest odblokowanie, uwolnienie od wszystkiego, co zamyka drogę do zdrowia, harmonii, szczęścia i obfitości w życiu osobistym, partnerskim, zawodowym i rodzinnym … co w konsekwencji powoduje stopniowe uwolnienie się od problemów i ograniczeń, które zakłócają naszą równowagę. Terapia pomaga przede wszystkim w rozbudzeniu samo-uzdrawiających sił organizmu.

 

Jeżeli ktoś czuje potrzebę z serca, intuicja zaprowadzi taką osobę do nas.

 

Pomagamy przy nowotworach, SM,.. .

Odprowadzamy dusze i byty… .

Uzdrawiamy przestrzenie ludzi, domów, miejsc…

Dostosowujemy wibrację leków farmakologicznych do wibracji ciała (w efekcie zmniejsza się ich szkodliwość na organizm, po usunięciu z nich substancji toksycznych, blokerów i innych zanieczyszczeń chemicznych).

Ponadto zajmujemy się zbieraniem ziół z czystych terenów i wykorzystywaniem ich w terapiach.

Zapraszamy  na:
uzdrawiające zabiegi terapeutyczne na odległość ( które są często skuteczniejsze niż bezpośrednie, z uwagi na różną specyfikę ludzi), sesje indywidualne  oraz uzdrawiające satsangi
 pomoc w zmianie ścieżek losu
ustawienia (uzdrawianie związków rodzinnych, partnerskich, zawodowych)
oczyszczanie energetyczne:
    ludzi i zwierząt
    ♠ nieruchomościmiejsc zamieszkaniamiejsc pracy –  (firmdomów,
       lokali…) NAWIEDZONE  DOMY!!!  
    ♠ gruntów, działek…                                      
 ustawienia energetyczne dla biznesu  – doradztwo dla firm
uzdrawiające masaże energetyczne  
–  uzdrawianie chorych zwierząt
Wszystkie powyższe zabiegi wykonujemy również na odległość (czasami pomocne będą zdjęcia, plany, mapy… bądź tylko sam kontakt telefoniczny – w zależności od problemu)

Dziękujemy za uwagę!

z miłością i w miłości JAM JEST

Bożena Korsak i Włodzimierz Kęsiak

 

 Always go after your heart

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy

zapisy – informacje, tel.  663 131 318 – Włodzimierz,  

500 157 874 – Bożena