SATSANGI – terminy

 

–   SATSANGI   –

 uzdrawianie w polach  MIŁOŚCI  “OTWARTYM  SERCEM” 

💖💖

Najbliższe terminy i miejsca:

1.

Tabórz 19 ( woj. warmińsko-mazurskie ), Rezydencja “Pod Taborskimi Sosnami”,  14-105 Łukta

Kochani, zapraszamy serdecznie na satsang do naszych kochanych gospodarzy  Ani i Jarka 

dnia  13-14 lipca 2024r.sobota/niedziela z noclegiem  (od godz. 13.00 ) 

Bardzo prosimy o zabranie ze sobą posiłków, aby zasiąść do wspólnego Rodzinnego Stołu! Niechaj  OBFITOŚĆ DOBROSTANU  i DOBROBYTU zawsze gościła  w  naszych domostwach

Inwestycja: 

200 pln/ 1 os  za uczestnictwo w satsangu  dla prowadzących                      + 30 pln/ 1 os za wynajem sali konferencyjnej dla Gospodarzy

Nocleg 80 pln / 1 os. ( dla Gospodarzy)

Po śniadaniu wyjazd! 

Tematy na satsangu.

Z całego serca zachęcamy do uczestnictwa.

Prowadzący satsang: Bożena i Włodzimierz 

 

💖💖

2.

Tabórz 19 ( woj. warmińsko-mazurskie ), Rezydencja “Pod Taborskimi Sosnami”,  14-105 Łukta

Kochani, zapraszamy serdecznie na satsang do naszych kochanych gospodarzy  Ani i Jarka 

dnia   …………………………….. niedziela  (od godz. 11.00  do godz. ok. 17.00) 

Bardzo prosimy o zabranie ze sobą “coś na przekąskę” do wspólnego Rodzinnego Stołu, aby  OBFITOŚĆ DOBROSTANU  zawsze gościła  w  naszych domostwach

Inwestycja: 

200 pln/ 1 os  za uczestnictwo w satsangu  dla prowadzących                      + 30 pln/ 1 os za wynajem sali konferencyjnej dla Gospodarzy

 

Tematy na satsangu.

Z całego serca zachęcamy do uczestnictwa.

Prowadzący satsang: Bożena i Włodzimierz 

 

3.

BRATUSZEWO 28,  gm. Kurzętnik 13-306 ( woj. warm.-mazurskie) 

Kochani, zapraszamy serdecznie na uzdrawiający  satsang  ze znanym na Warmii i Mazurach NAUCZYCIELEM  DUCHOWYM, UZDROWICIELEM, JASNOWIDZĄCYM – Włodzimierzem, wraz z jego Bliźniaczym Płomieniem – Bożeną

 w dniu  …….  2024r niedziela (w godz.: 11.00 – 17.00) 

Tematy na satsangu.

Bardzo prosimy o zabranie ze sobą “coś na przekąskę” do wspólnego Rodzinnego Stołu, aby OBFITOŚĆ DOBROSTANU  zawsze gościła  w  naszych domostwach.

Inwestycja – 200 pln/ 1 os  za uczestnictwo w satsangu 

tel.  663 131 318 – Włodzimierz,  500 157 874 – Bożena

Z całego serca zachęcamy do przybycia.

Prowadzący satsang: Bożena i Włodzimierz 

    ♥♥

                                              

💖💖

Uwaga – WAŻNE!

wskazówki dla osób uczestniczących w satsangach oraz sesjach

Praca z pierwotnymi cząsteczkami Stwórczymi powoduje mocne otwarcie pre – systemu światła, bardzo subtelnego i jakże niezmiernie ważnego na drodze do opuszczenia matriksa ( uwolnienia z bańki iluzji). Bez Nowej wiedzy na temat zmian energetycznych  może się zdarzyć, że poczujecie się zagrożeni (tj. rozpada się obecna rzeczywistość, w której żyjecie). Otwarcie systemu może spowodować popękanie osłony iluzji na Waszej Esencji Stwórczej i może to wywołać, min.:

 • bóle w klatce piersiowej (zbliżone do zawałowych), kłucia, nieregularne bicie serca…
 • palenie i pieczenie w klatce piersiowej podobne do choroby wieńcowej
 • niepokój, napięcia, uderzenia gorąca, ciężki oddech, zawroty głowy…
 • nadmierne pobudzenie lub osłabienie
 • nieumiejętność radzenia sobie z emocjami
 • euforię i depresję (naprzemiennie)
 • niedoleczone do końca stare choroby mogą się chwilowo odnowić, aby potem zniknąć
 • bóle różnego rodzaju np. głowy, kości, mięśni, gardła i inne…
 • odczuwanie głodu ( nawet gdy jesteście najedzeni)
 • problemy z jelitami, żołądkiem, wątrobą...
 • oraz indywidualne dla każdego, trudne do przewidzenia konsekwencje

Proszę się nie bać i nie panikować! należy się wspomóc: medytacją, modlitwą, relaksem, kontaktem z naturą plus zażywanie naturalnych ziół ( czystych) min. serdecznik, kozłek lekarski i inne w zależności od danej dolegliwości oraz naturalnych suplementów min. krople walerianowe, węgiel lipowy…

Recepta – to otwarcie się w Pełni na DUCHA  ŚWIATŁOŚCI ( wypełnienie NIM całkowite).

💖💖

SATSANG  jest ODKRYWANIEM tego

CZYM zawsze Byłaś/eś  i Jesteś, ale nie Jesteś tego świadoma/y!                                                                                                                                                                                                                                         

W każdym uczestniku  uruchomiana jest Nowa  Matryca  Stworzenia – czyniąca nas Istotami Nowej Ziemi. To ona daje nam zdolność ( możliwość) przeskoku kwantowego w ciała krystaliczne, a następnie diamentowe. Tylko takie ciała będą nieśmiertelne tzn. poziom światłości zapewni nam pełne bezpieczeństwo, zdrowie itd.         

Efektem działań  (poprzez podwyższenie poziomu energetycznego – podniesienie wibracji) jest odblokowanie  wszystkiego, co zamyka drogę do PEŁNI zdrowia, harmonii, szczęścia, radości i obfitości w życiu osobistym, partnerskim, zawodowym i rodzinnym, a co w konsekwencji powoduje stopniowe uwolnienie się od wszystkich problemów, które zakłócają naszą równowagę. Terapia pomaga przede wszystkim w rozbudzeniu samo-uzdrawiających sił organizmu.

 

Proponowana przez nas „Terapia Sercem” jest pełną miłości, prostą metodą, dzięki której możesz:

 • odkryć swoją wewnętrzną Moc Serca i doświadczyć, że wszystko jest w Tobie
 • otworzyć się na nowe rozwiązania i możliwości płynące z Pola Serca
 • odzyskać wiarę w siebie i pokochać się w pełni takim, jakim Jesteś
 • nauczyć się słuchać SWOJEGO SERCA, ufać swojej intuicji i żyć w zgodzie z samym sobą
 • stać się kreatywnym w każdej dziedzinie życia i podejmować decyzje zgodne z własnym Sercem
 • doświadczać stanu spokoju i wyciszenia umysłu (myśli)
 • odnaleźć własny klucz do doświadczania szczęśliwego życia bez lęku, oporu, bólu, ograniczeń.

 

Samoświadomość jest najważniejszym lekarstwem w całym Twoim życiu!

 

Strach i niewiedza to wielcy winowajcy zamkniętych umysłów

Całkowite uzdrowienie chociażby jednego tylko Serca ludzkiego

wywiera ogromne pozytywne skutki na uzdrowienie naszej Planety Ziemi!

 

Słowo satsang pochodzi z sanskrytu i oznacza “obcowanie z Prawdą”. Jest spotkaniem, którego celem jest przebudzenie się do Prawdy. 

Troszkę trudno napisać czym jest tzw. spotkanie z wewnętrzną prawdą lub spotkanie w prawdzie, ponieważ słowa kompletnie nie oddają tego co dzieje się podczas takiego wspólnego przebywania w obecności przebudzonego nauczyciela – przewodnika.

To trochę tak jakby cisza miała różne jakości: inaczej jest, gdy siedzisz w ciszy sam, inaczej, gdy siedzisz z jedną lub w gronie kilku osób, a jeszcze inaczej, gdy siedzi was naprawdę wielu; siedzi tylko po to by być lub pyta tylko po to, żeby naprawdę się dowiedzieć.

Trudno jest zapytać.


Trudno jest samemu przed sobą przyznać się, że się nie wie.


Nie wiem kim jestem, nie wiem czego chcę, nie wiem co mam zrobić, żeby mi było lepiej. 


To brzmi idiotycznie i umysł zaraz odpowiada sam sobie: Ale to przecież jasne! To ty masz wiedzieć! Jak ty nie wiesz, to ktoś inny ma wiedzieć?!!! Przecież wiesz!


W głowie zazwyczaj mamy szum. Nieustanny potok myśli, nieustanne ocenianie, nieustanne reagowanie. Dlatego koncepcja, że można usiąść i zatrzymać się na chwilę dla wielu jest przerażająca.


Z tego lęku rodzi się odrzucenie, obśmianie, deprecjacja.

Satsang – to często zmierzenie się z własnym lękiem, z własną arogancją, z własną ignorancją

Mocna rzecz.

 

 Dla kogo są dedykowane satsangi?

Niejeden i niejedna z Was jest obecnie właśnie na rozstaju dróg swojego życia. Czas mija, to co do tej pory funkcjonowało w Twoim życiu, jako Twoja zwyczajna codzienność odchodzi lub odeszła bezpowrotnie. Związek, który miał być na całe życie – zakończył się z wielkim hukiem i zostałeś/łaś sam/-a. Praca, której tyle się poświeciłaś/-łeś okazała się tylko zarabianiem pieniędzy i już Cię nie cieszy. Brakuje Ci pasji, sensu i wigoru życia. Nie wiesz, co robić i jak żyć dalej? Nie radzisz sobie ze swoimi problemami, które Cię przytłaczają! Pojawiają się lęki i niepokoje… Masz dość! I co z tym wszystkim masz zrobić? Jak ułożyć sobie dalsze życie? Gdzie szukać pomocy i wsparcia, w czym szukać pocieszenia? Jak budować nowe relacje? Jak znaleźć miłość, radość i spełnienie? Jak znaleźć właściwego partnera/-ki? Jak zachować wolność w związku? Jak odzyskać namiętność? Jak się realizować zawodowo, by odnaleźć pasję i zadowolenie? Jak zarabiać sensowne pieniądze? Jakie podjąć dalsze kroki – decyzje? Jak rozpocząć wszystko na nowo? Pytania się mnożą, a odpowiedzi wciąż brak.

Zastanów się głęboko, czego w ogóle tak naprawdę chcesz! 

To są trudne pytania, na które warto, a nawet trzeba sobie odpowiedzieć. Może nadszedł już właściwy moment, aby się zatrzymać i poszukać siebie prawdziwego/-ą, znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i odzyskać smak życia! Może czas najwyższy, aby zmienić perspektywę, nabrać dystansu do swoich problemów, poszukać rozwiązań, określić się na nowo, określić swoje cele, odnaleźć priorytety, podążyć za skrywanymi marzeniami – które są siłą napędową w życiu, kierując się sercem odnaleźć swoją nową drogę życia! Niezależnie – ile masz w tej chwili lat – zawsze możesz zacząć wszystko od nowa, odnaleźć prawdziwą radość, miłość, spokój…!

Jeśli?

…masz problemy zdrowotne, egzystencjalne, jesteś po trudnych przejściach i bolesnych przeżyciach, traumach,  rozstaniach! Twoje płaszczyzny osobiste, partnerskie, rodzinne,  zawodowe i finansowe pozostawiają wiele do życzenia, czujesz się samotny/-a lub pogubiony/-a w życiu, szukasz wsparcia i doradztwa, poszukujesz nowej perspektywy życiowej i pragniesz naprawdę zmian, chcesz się uwolnić /zostawić za sobą trudną i bolesną przeszłość oraz problemy, chcesz zacząć na nowo żyć i w pełni oddychać, aby wreszcie cieszyć się spełnionym życiem, chcesz poznać podobnych do siebie ludzi, to zapraszamy Cię na satsangi, które pomogą Ci odkryć siebie na nowo, wydobyć tkwiące w Tobie potencjały i przywołać w sobie smak miłości, pasji i radości życia!

 

💖💖

Spotkania z nami pomogą Ci, zarówno w sferze świadomej, nadświadomej i podświadomej ( umysł-ciało-dusza-duch)  poukładać Twoje całe życie – Twoją ścieżkę samorealizacji w sposób świadomy!

Spotkania dotyczą budzenia świadomości duchowej. Jest to forma  zajęć praktyczno-informacyjnych, gdzie przekazywana przez nas wiedza zostaje utrwalona w DNA duchowym i energetycznym, tzn. sesja informacyjna jest przekształcana w konkretną pracę nad sobą, w której każdy uczestnik korzysta ze swoich przypisanych zdolności ( ma wgląd do własnej biblioteki – kroniki Akaszy), a nie jak w dotychczasowy stary, wyuczony sposób ( już nie funkcjonujący  w nowych energiach).
Dzięki połączeniu na stałe z wysokoenergetycznymi polami jesteśmy w stanie poprzez Świątynię Serca czerpać od wielkich mistrzów nieustannie wiedzę – Prawdę i tylko prawdę o nas samych i o całym życiu.
Wspólnie wchodzimy w przestrzenie wysokoenergetyczne i duchowe – tam prosimy o informacje niezbędne do kształtowania naszej nowej przestrzeni życiowej.

Rozpuszczamy:

– węzły karmiczne ( energetyczne);

– niewłaściwe połączenia/podłączenia, fałszywe: programy, zapisy, kody, geny…

Pomagamy w zmianie ścieżek losu,

…co w konsekwencji powoduje uzdrawianie na wszystkich płaszczyznach tj. uwolnienie się dosłownie od wszystkich blokad, problemów…, które zakłócają harmonię w naszym życiu, co służy całkowitemu wyeliminowaniu praprzyczyny dysharmonii (chorób) w naszym życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym.

 

Tematy  naszych spotkań, min:

 „Uwalnianie /rozpuszczanie bólu fizycznego i emocjonalnego – EGO ( naszej Bolesnej Tożsamości)”

” Jak przedłużyć swoje życie? techniki odmładzające” 

“Uwalnianie traum z dzieciństwa”

„Pożegnanie bolesnej przeszłości i problemów. Twoja teraźniejszość Tu i Teraz”

“Likwidacja blokad, ograniczeń…”

„Zmiany w Twoich ścieżkach losu

“Rozpuszczanie węzłów karmicznych”

“Rozpoznawanie finansów – z jakich powodów i przyczyn powstają straty i nisze finansowe / czym są spowodowane straty?”                      

 “Czym jest Świadomość kwantowa naszego DNA, inteligencja która doskonale wszystko wie o nas samych. Będziemy dokonywali przeprogramowania naszego “starego” DNA po to, aby uzyskać zdrowie, doskonałość, świetlistość, długie, a wręcz wieczne życie w doskonałym zdrowiu, harmonii i byśmy mogli uzyskać rozświetlone ciało.”

 “Koniec ze starzeniem się i umieraniem!”

“Oddzielenie starego świata iluzji (matrixa)  od  Nowego świata – przejście w NOWĄ ZIEMIĘ  ( NOWE ENERGIE NIEOGRANICZONYCH  MOŻLIWOŚCI)”. 

 

Szczegóły na satsangu.

Prowadzący: Bożena i Włodzimierz ( Bliźniacze Płomienie)

tel.  663 131 318 – Włodzimierz,   500 157 874 – Bożena

 

 

 

Zapraszamy z całego serca💕💕