Co robimy?

Uzdrawiamy w polach MIŁOŚCI – prowadzimy terapie “OTWARTEGO SERCA” tj. pomagamy uwolnić od wszystkiego, co blokuje drogę do szczęścia, zdrowia, harmonii w życiu, radości… min. od: 
 • chorób: nowotwory/guzy, SM, choroby kobiece ( mięśniaki, polipy, cysty, torbiele, nadżerki), guzy piersi, stany lękowe, autyzm, choroby serca – krwi (białaczki…), nadciśnienie i niedociśnienie, cellulit, zastoje limfy, żylaki, prostata, choroby kręgosłupa, bulimia i anoreksja, kamienie (w nerkach, wątrobie i woreczku żółciowym), dna moczanowa, astma, zaburzenia hormonalne (tarczycy, nadnerczy, jajników, jąder), choroby skórne, hemoroidy i inne
 • impotencji, oziębłości…
 • lęków (strachu), napadów paniki,
 • opętań, nawiedzeń,
 • stresów,
 • bóli różnego rodzaju,
 • nerwic,
 • porażek życiowych,
 • traum ( z dzieciństwa, obecnych), 
 • ran emocjonalnych,
 • klątw, uroków,
 • niepowodzeń egzystencjalnych, 
 • bezsenności, 
 • negatywnych emocji, agresji
 • od nałogów- uzależnień, programów/kodów, wadliwych zapisów DNA, niewłaściwych połączeń energetycznych międzyludzkich/podłączeń, implantów…
 • negatywnych ludzi i energii, 
 • od karmy  ( toksycznych związków karmicznych i węzłów energetycznych, pieczęci negatywnych)
 • i inne: przyspieszanie gojenia ran pooperacyjnych – regeneracja

————

Odcinanie niewłaściwych węzłów energetycznych. Jak uwolnić się od ograniczeń?

Czujesz, że inni mają na Ciebie negatywny wpływ, lecz nie wiesz, jak się od niego uwolnić? Z naszą pomocą odetniesz więzy energetyczne, które Cię ograniczają i odzyskasz dawną energię oraz naturalną siłę. Uwolnisz się od szkodliwych oddziaływań i poczujesz się naprawdę wolny/-a. Przestaniesz odczuwać nieuzasadniony niepokój, a Twoje życie znów rozkwitnie. Samopoczucie nie będzie zależne od czyjegoś zachowania, przez co przywrócisz sobie wewnętrzny spokój. Pozbędziesz się także negatywnych emocji, jakie towarzyszą toksycznym relacjom. Wzmocnisz pozytywne połączenia energetyczne i pozwolisz życiu toczyć się dalej. W Twoim ciele, umyśle i duszy znów zapanuje harmonia. Będziesz tworzyć relacje nieobciążone lękiem, strachem czy złością. 

———-
Zapraszamy  na:
Uzdrawiające zabiegi terapeutyczne, zabiegi na odległość ( które są często skuteczniejsze niż bezpośrednie, z uwagi na różną indywidualną specyfikę ludzi), sesje indywidualne  oraz uzdrawiające warsztaty i satsangi
 Pomoc w zmianie ścieżek losu
Diagnoza i uwalnianie blokad dotyczących spraw prywatnych, zawodowych…
Oczyszczanie energetyczne:
    ludzi i zwierząt
    ♠ nieruchomościmiejsc zamieszkaniamiejsc pracy –  (firmdomów, lokali…)  NAWIEDZONE  DOMY!
    ♠ gruntów, działek                                       
 Ustawienia energetyczne dla biznesu (Doradztwo dla firm)
Uzdrawiające masaże energetyczne  
–  Uzdrawianie chorych zwierząt
–  Zabiegi dla mężczyzn, par: na  IMPOTENCJĘ, OZIĘBŁOŚĆ, PROBLEMY  Z EREKCJĄ, LIBIDO…

–  Zabiegi  dla kobiet: na CELLULIT, ZASTOJE LIMFY,  OBRZĘKI …

       oraz

♥ Dostosowujemy wibrację leków farmakologicznych do wibracji ciała (zmniejszamy ich szkodliwość na organizm, neutralizując z nich substancje toksyczne, blokery i inne…).             

Wszystkie powyższe zabiegi wykonujemy na odległość (pomocne będą zdjęcia, plany, mapy… bądź kontakt telefoniczny – zależy od problemu).  
Sesja na odległość odbywa się telefonicznie, w trakcie rozmowy ( mini wywiadu) otrzymujemy informacje, które są pomocne, aby dotrzeć do PRAprzyczyny problemu!
Efektem naszych działań jest uwolnienie od wszystkich blokad, które zamykają drogę do zdrowia, harmonii, szczęścia i obfitości w życiu osobistym, zawodowym i rodzinnym !… co w konsekwencji powoduje stopniowe uwolnienie się dosłownie od wszystkich problemów, które zakłócają harmonię w naszym życiu, tj. całkowite wyeliminowanie PRAprzyczyn dysharmonii i chorób.

Jeśli?

poszukujesz konkretnej pomocy i wskazówek do transformacji i dokonania zmian w swoim życiu oraz świadomej pracy nad sobą, swoim ego (bolesną tożsamością), schematami, wzorcami, blokadami, kodami i problemami, chorobami… Jeżeli jesteś prawdziwe zainteresowany/-a rozwojem osobistym i duchowym zapraszamy na konsultacje, zabiegi, sesje i warsztaty uzdrawiające w przestrzeni serca – “terapie otwartym sercem”. 

W naszym życiu są takie chwile, kiedy mamy wszystkiego serdecznie dosyć! Nie wiemy, co ze sobą zrobić i w jakim kierunku dalej iść!  Kiedy „upadamy”, to czujemy, że musimy coś zmienić w swoim życiu, tylko nie wiemy jak to zrobić? Gdy jesteśmy na tzw. zakręcie życia i boimy się podejmować jakichkolwiek decyzji, bo nie widzimy, co jest za tym zakrętem? I co będzie dalej…?
Czasami bywa niełatwo i konieczne jest wtedy wsparcie, wskazówka, pomoc: które otworzyć drzwi?  jak znaleźć właściwą ścieżkę losu i jak iść dalej… jak rozwinąć skrzydła i jak być sobą, aby nie stanąć w miejscu i nie zboczyć z właściwej drogi w życiu.
Jeśli?
 poszukujesz odpowiedzi na pytania egzystencjalne, jesteś po trudnych przejściach i bolesnych przeżyciach, traumach,  rozstaniach! Twoje płaszczyzny osobiste, partnerskie, rodzinne,  zawodowe i finansowe pozostawiają wiele do życzenia, czujesz się samotny/-a lub pogubiony/-a w życiu, szukasz wsparcia i doradztwa, poszukujesz nowej perspektywy życiowej i pragniesz naprawdę zmian, chcesz zostawić za sobą trudną i bolesną przeszłość oraz problemy, chcesz zacząć na nowo żyć i w pełni oddychać, aby wreszcie cieszyć się spełnionym życiem… to zapraszamy z całego serca!                                                                                                                                                                   Always go after your heart.
kontakt telefoniczny ( zapisy):  663 131 318 – Włodzimierz,   500 157 874 – Bożena
 
——————————-
Pomagamy przy wielu chorobach: problemy sercowe, nowotwory , cysty, mięśniaki, polipy,  SM, chudość,  otyłość, depresje, nerwice, ataki paniki, stany lękowe, bóle różnego pochodzenia,  choroby oczu, zapalenie uszu, zapalenia gardła,  nadżerki, choroby psychiczne, schizofrenia, nieżyt żołądek, wypadanie włosów, zaburzenia tarczycy, zaburzenia miesiączki, przekwitanie, zapalenie prostaty, nadnercza, nerki, dna moczanowa,  zapalenia różnego rodzaju, lumbago, korzonki, choroby lokomocyjne, stres, zatoksycznienie organizmu, zaburzenia hormonalne,  autyzm, zaburzenia krążenia, wrzody żołądka, trzustka, śledziona, szyszynka, przysadka mózgowa, blokady energetyczne, agresja, rany,  opryszczka, haluksy, blizny, rozstępy, cellulit, zaburzenia słuchu i węchu, pęcherz moczowy, zaćma, obrzęki, stany zapalne, dyskopatia, bóle pleców, bóle ramion, bóle kręgosłupa, bóle mięśni, bóle brzucha,  zranienia, odmrożenia,  paraliż, kaszel, zgaga, zaburzenia menstruacyjne, udar, starzenie się, rwa kulszowa, migreny, reumatyzm, urazy sportowe, złamania, artretyzm, alergia, egzema, łuszczyca, zawroty głowy, oparzenia, problemy skórne, trądzik, neurodermitis, wysypka, problemy skórne,  krwawienia wewnętrzne, paradontoza, problemy żołądkowo-jelitowe, grzybica, chrapanie, odleżyny, brodawki, znamiona, zmiany skórne, HPV,  hemoroidy, przerost prostaty, stany zapalne uszu, stany zapalne gardła, jelita, infekcje wirusowe, guzy piersi, rak piersi, niepokoje, problemy z koncentracją, zaburzenia pamięci, permanentny stres, przewlekły stres, wypadanie włosów, łysienie plackowate, spadek energii, zaburzenia snu, zwapnienie naczyń krwionośnych, podwyższony cholesterol, problemy męskie, zaburzenia erekcji, brak erekcji, zablokowane meridiany,  problemy psychiki inne